Gmina Kozienice

sierż. szt. Adam Kolasa

Data publikacji 01.07.2020

sierż. szt. Adam Kolasa

 

tel.: 47 702-42-38; 519-035-306

 

e-mail: dzielnicowy.kozienice1@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 702 42 00.
 
 

REJON NR 1

Oś. Borki z ulicami: Borki, Ciekawa, Cmentarna, Gwiazdkowa, Piłsudskiego, Przyjaciół, Przytulna, Szczęśliwa, Wolności

Oś. Borki II z ulicami : Aleja 11 Listopada, Cicha, Filtrowa, Leśna, Miła, Rodzinna.

Oś. Piaski z ulicami: Aleja 1 Maja, Konstytucji 3 Maja, Hamernicka, Kochanowskiego, Kościuszki, Krzywa, Miodowa, Mickiewicza, Nowy Świat, Piaskowa, Plac 15 Stycznia, Pusta, Słoneczna, Spokojna, Szpitalna, Waryńskiego, Wójcików  

Oś. Pokoju z ulicami : Batalionów Chłopskich, Bohaterów Getta, Drzewna,  Lubelska do Janikowa, Parkowa, Radomska,

Oś. Stara Wieś z ulicami: Czwartek, Dolna, Górna, Kolejowa, Księżycowa, Łączna, Młyńska, Polna, Przemysłowa, Starowiejska, Zielona, Żytnia

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Kozienicach sierż. szt. Adam Kolasa


Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 1.01.2024 r. do 30.06.2024 r. jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa obywateli, wyeliminowanie negatywnych zjawisk społecznych wpływających na ład i porządek publiczny, ograniczenie popełniania przestępstw i wykroczeń szczególnie uciążliwych w szczególności: niszczenie mienia, spożywania alkoholu, zaśmiecania, zakłócanie ciszy nocnej, grupowania się młodzieży zagrożonej demoralizacją w miejscowości Kozienice  Park Miejski ul. Parkowa 5.


W związku z powyższym dzielnicowy   sierż. szt. Adam Kolasa zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.


W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym. Skorzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa znajdującej się na stronie internetowej.

 

Powrót na górę strony