Gmina Kozienice

sierż. szt. Jarosław Juźwik

Data publikacji 01.07.2020

 

sierż. szt. Jarosław Juźwik

tel. : (+48) 47-702-42-19

  519-035-312

dzielnicowy.kozienice3@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 702 42 00.
 
 

REJON NR 3    

Łaszówka, Selwanówka, Wola Chodkowska, Ryczywół, Łuczynów z ulicami : Wodna, Mokra, Piaskowa, Źródlana, Żwirowa,

Aleksandrówka z ulicami : Główna, Diamentowa, Pogodna, Wspólna, Złota, Spacerowa, Serdeczna, Królewska, Kwiatowa, Prosta, Familijna, Różana, Strumykowa, Kalinowa, Zaciszna, Piastowska, Chabrowa, Łąkowa,

Nowiny z ulicami : Podgórze, Podlesie, Główna, Gościnna, Królewska, Wspólna, Nadrzeczna, Zwoleńska oraz Chinów, Stanisławice, Kociołki, Śmietanki, Janów Ruda

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Kozienicach sierż. szt. Jarosław Juźwik

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 1.01.2023 r. do 30.06.2023 r. jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa obywateli, wyeliminowanie negatywnych zjawisk społecznych wpływających na ład i porządek publiczny rejonie sklepu spożywczego "Bliźniak" (spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym, zaśmiecanie, używanie słów wulgarnych, niszczenie mienia, grupowanie się młodzieży zagrożonej demoralizacją itp.) w miejscowości Kociołki ul. Jasna 3.

W związku z powyższym dzielnicowy  sierż. szt. Jarosław Juźwik zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.
W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Skorzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa znajdującej się na stronie internetowej.

 

 

 

 

Powrót na górę strony