Gmina Kozienice

sierż. szt. Jarosław Juźwik

Data publikacji 01.07.2020

sierż. szt. Jarosław Juźwik- starszy Dzielnicowy

tel. : 47 702-42-19; 519-035-312

 

dzielnicowy.kozienice3@ra.policja.gov.pl

 

 

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 702 42 00.
 
 

REJON NR 3   

Chinów, Łaszówka, Selwanówka, Stanisławice,Wola Chodkowska.

Aleksandrówka z ulicami : Atramentowa. Chabrowa, Diamentowa, Familijna, Główna, Kalinowa, Królewska, Kryształowa, Kwiatowa, Łąkowa, Piastowska, Pogodna, Prosta, Różana, Serdeczna, Spacerowa, Strumykowa, Szlachetna, Wspólna, Zaciszna, Złota,

Janów z ulicami :  Astrowa, Fiołkowa, Goździkowa, Jaśminowa, Konwaliowa, Kozienicka, Lawendowa, Liliowa, Makowa, Mleczna, Skowronkowa, Słowikowa, Sowia, Storczykowa, Szafirowa, Topór, Tulipanowa.

Kociołki z ulicami : Jasna, Miedziana, Miętowa, Modra, Podlesie, Żurawia,

Łuczynów z ulicami : Mokra, Piaskowa, Spacerowa, Wodna, Źródlana, Żwirowa.

Nowiny z ulicami : Podgórze, Podlesie, Główna, Gościnna, Królewska, Wspólna, Nadrzeczna, Zwoleńska oraz Chinów, Stanisławice,  Ruda, Wesoła, Wygodna, Urocza, Przyjazna, Zgodna, Radosna, Sąsiedzka.

Ryczywół z ulicami : Browarna, Długa, Dobra, Leśna, Osiedlowa, Polna, Przyłęk, Słoneczna, Sosnowa, Środkowa, Radomska, Rynek, Warszawska

Śmietanki z ulicami : Astrowa, Herbaciana, Kozienicka, Niwa, Podleśna

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Kozienicach sierż. szt. Jarosław Juźwik

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 1.01.2024 r. do 30.06.2024 r. jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa obywateli, wyeliminowanie negatywnych zjawisk społecznych wpływających na ład i porządek publiczny rejonie sklepu spożywczego przemysłowego Delikatesy Wolskie w miejscowości Wola Chodkowska 34 A  (spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym, zaśmiecanie, używanie słów wulgarnych, niszczenie mienia, grupowanie się młodzieży zagrożonej demoralizacją itp.).

W związku z powyższym dzielnicowy  sierż. szt. Jarosław Juźwik zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.
W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Skorzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa znajdującej się na stronie internetowej.

 

 

 

 

Powrót na górę strony