mł. asp. Jakub Olszak - Gmina Kozienice - KPP w Kozienicach

Gmina Kozienice

mł. asp. Jakub Olszak

Data publikacji 01.07.2020

mł. asp. Jakub Olszak

tel. +(48) 47 702-42-19

519-035-308

dzielnicowy.kozienice4@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 702 42 00.
 
 

REJON NR 4    

Wilczkowice Górne, Świeże Górne, Nowa Wieś, Kępa Bielańska, Kuźmy, Holendry Kuźmińskie, Piotrkowice, Holendry Piotrkowskie, Holendry Kozienickie, Majdany, Opatkowice, Cudów, Wójtostwo, Wymysłów, Przewóz, Wólka Tyrzyńska, Kępa Wólczyńska, Kępeczki, Samwodzie, Staszów, Psary, Dąbrówki, Brzeźnica, Janików

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Kozienicach mł. asp. Jakub Olszak


Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 1.07.2021 r. do 31.12.2021 r. jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa obywateli, wyeliminowanie kłusownictwa wodnego i zaśmiecania lewego brzegu rzeki Wisły w rejonie przeprawy promowej na rzece Wiśle w Świerżach Górnych do ostrogii w Wilczkowicach Górnych.


W związku z powyższym dzielnicowy mł.asp. Jakub Olszak zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.


W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny oraz dokonujące nielegalnego połowu ryb-zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym. Skorzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa znajdującej się na stronie internetowej. 

 

 

 

Powrót na górę strony