Gmina Kozienice

st. sierż. Ireneusz Nowak

Data publikacji 01.07.2020

 

 

 

st. sierż. Ireneusz Nowak

tel. +(48) 47 702-42-38

519-035-308

dzielnicowy.kozienice4@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 702 42 00.
 
 

REJON NR 4    

Wilczkowice Górne, Świerże Górne, Nowa Wieś, Kępa Bielańska, Kuźmy, Holendry Kuźmińskie, Piotrkowice, Holendry Piotrkowskie, Holendry Kozienickie, Majdany, Opatkowice, Cudów, Wójtostwo, Wymysłów, Przewóz, Wólka Tyrzyńska, Kępa Wólczyńska, Kępeczki, Samwodzie, Staszów, Psary, Dąbrówki, Brzeźnica, Janików

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Kozienicach st. sierż. Ireneusz Nowak.

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 1.01.2023 r. do 30.06.2023 r. jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa obywateli w rejonie Sklepu spożywczo -przemysłowego w miejscowości Dąbrówki gmina Kozienice. Działania ukierunkowane będą na popełnianie wykroczeń szczególnie uciążliwych, a w szczególności spożywanie alkoholu i innych substancji psychoaktywnych, zaśmiecania, używania słów wulgarnych oraz zakłócania ładu i porządku publicznego.

W związku z powyższym dzielnicowy st. sierż. Ireneusz Nowak zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny oraz dokonujące niszczenia mienia zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym. Skorzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa znajdującej się na stronie internetowej.

 

 

 

Powrót na górę strony