Aktualności

ZAGINĄŁ 30- LETNI DARIUSZ SZCZUREK

Data publikacji 12.09.2017

Komenda Powiatowa Policji Lipsku, prowadzi poszukiwania zaginionego mężczyzny Dariusza Szczurek mieszkańca miejscowości Ruda Kościelna pow. ostrowiecki.

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Lipsku prowadzi czynności poszukiwawcze w sprawie zaginięcia Dariusza Szczurek  s.Wojciecha i Ewy zd. Giez ur. 26.10.1986 roku Ostrowiec Świętokrzyski zam. Ruda Kościelna 25 gm. Ćmielów  pow. ostrowiecki.

W dniu 08 września 2017 roku około godz. 08.00 oddalił się z miejsca pracy w miejscowości Kijanka gm. Chotcza pow. lipski w kompleksie leśnym podczas wycinki drzew i do chwili obecnej nie powrócił.

Rysopis zaginionego:  wiek około 30 lat, wzrost 190 cm, waga ok. 80kg, wysmukła budowa ciała, włosy krótkie szatyn, twarz owalna, nos średni prostolinijny, widoczna przerwa w górnych jedynkach.

W dniu zaginięcia wychodząc z domu ubrany był w spodnie moro koloru zielonego, koszulka koloru fioletowego, bluza w kolorze ciemnym z kapturem, buty leśne- gumiaki w kolorze pomarańczowo czarnym, kask w kolorze pomarańczowo czarny. W chwili zaginięcia z informacji wynika, że w/w ubranie pozostawił w miejscu pracy skąd oddalił się bez wierzchniej garderoby.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny proszę kierować do KPP w Lipsku pod numerem telefonu 48 3784 267, 48 3784 200 - dyżurny lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji pod nr tel.997 lub 112.

asp. Tomasz Krukowski

Powrót na górę strony