Aktualności

ZAPRASZAMY NA DEBATĘ INAUGURUJĄCĄ

Data publikacji 15.09.2017

Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu organizuje wojewódzką DEBATĘ INAUGURUJĄCĄ pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”, która rozpocznie V cykl debat powiatowych na terenie garnizonu mazowieckiego. Odbędzie się ona w dniu 19 września 2017 roku o godzinie 12.00 w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu, ul. Romualda Traugutta 61.

Spotkanie to jest organizowane dla mieszkańców Mazowsza, władz samorządowych, przedstawicieli Policji, innych służb, inspekcji, straży oraz środowiska naukowego z terenu podległego Komendzie Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu.
Do udziału w debacie inaugurującej zaproszony został również Wojewoda Mazowiecki.

W trakcie debaty inaugurującej zostaną poruszone różne aspekty bezpieczeństwa włącznie z prezentacją Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacji „Moja Komenda”. Promowane będą również nowe inicjatywy w obszarze bezpieczeństwa oraz podsumowanie najważniejszych działań profilaktycznych na terenie Mazowsza.
Do udziału w przedmiotowym spotkaniu zapraszamy wszystkich mieszkańców garnizonu mazowieckiego, którzy chcą porozmawiać o bezpieczeństwie.
 

Wydział Prewencji KWP zs. w Radomiu

Powrót na górę strony