Aktualności

XV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W SIENNIE

W środę 06.12. br. w Publicznej Szkole Podstawowej w Siennie odbył się XV Turniej Mikołajkowy - halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Lipsku i Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów. Turniej rozpoczął gospodarz Pan Czesław Sieczka dyrektor szkoły oraz mł. insp. Wojciech Brandt Komendant Powiatowy Policji w Lipsku.

Dużo emocji, zabawy i piłka nożna na wysokim poziomie – tak z pewnością można w skrócie opisać to, co działo się dzisiaj w Publicznej Szkole Podstawowej w Siennie. XV zawody z okazji Mikołajkowego turnieju – halowej piłki nożnej , rozegrali młodzi adepci piłki. W zawodach wzięło udział 6 drużyn szkół z powiatu lipskiego. Zgodnie z regulaminem „każdy z każdym”. Obowiązywały przepisy gry w piłkę nożną . Młodzi piłkarze z ogromnym zaangażowaniem walczyli od pierwszej do ostatniej minuty każdego meczu.

W rywalizacji wzięły udział drużyny Szkół z Sienna, Rzeczniowa, Lipska, Ciepielowa, Pawłowic oraz Jawora Soleckiego.

 

Klasyfikacja końcowa:

Pierwsze miejsce zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipsku.

Drugie miejsce zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa w Siennie

Trzecie miejsce zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa w Ciepielowie

Czwarte miejsce zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzeczniowie

Piąte  miejsce zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa w Pawłowicach

Szóste  miejsce zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworze Soleckim

 

Wyłoniono Króla Strzelców- Wiktor Borkowski z PSP w Lipsku

Najlepszym bramkarzem – Dawid Sieradzki z PSP w Siennie

 

Na ręce kapitanów drużyn puchary oraz dyplomy wręczyli Komendant Powiatowy Policji w Lipsku mł.insp. Wojciech Brandt, Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Siennie Czesław Sieczka, Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Michał Lenart, Przewodnicząca Szkolnego Związku Sportowego w Lipsku Pani Agnieszka Piątek, Nagrody ufundowali Filip Otko, Leszek Traczyński oraz Jacek Lenart.

Podczas turnieju jak i na drogach powiatu lipskiego w ramach ogólnopolskiej akcji pn. „Dzień Odblasków 2017” policjanci rozdawali zawodnikom  i kierującym kamizelki odblaskowe zachęcając wszystkich  do korzystania nie tylko poza obszarem zabudowanym, ale również w mieście. Pamiętajmy, że każdy element  odblaskowy zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, jest w stanie uratować nam życie. 

Organizatorzy serdecznie gratulują i dziękują wszystkim uczestnikom Turnieju.

asp. Tomasz Krukowski.

Powrót na górę strony