Aktualności

"II CHARYTATYWNY BIEG MIKOŁAJKOWY W HUCIE"

W sobotę 09 grudnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lipsku zabezpieczyli "II Charytatywny Bieg Mikołajkowy w Hucie" - imprezę promującą bieganie zorganizowaną przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Kawalerów Orderów Uśmiechu w Hucie.

W biegach po drogach Huty wzięło udział 100 uczestników, byli to uczniowie i wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Hucie oraz osoby lubiące biegać. Konkurencje podzielono na dwie kategorie: pierwsza dla dorosłych z dziećmi na odcinku 1000 metrów oraz dla dorosłych na odcinku 4000 metrów.

Przed rozpoczęciem biegu policjanci przypomnieli uczestnikom imprezy o obowiązku używania elementów odblaskowych i zasadach poruszania się pieszych po drodze. Uczestnikom biegu policjanci rozdali elementy odblaskowe.

Nagrody i medale pamiątkowe wszystkim uczestnikom "II Charytatywnego Biegu Mikołajkowego w Hucie" wręczali goście specjalni Miss Polski 2016 Paulina Maziarz oraz Polski Lekkoatleta Sprinter Marian Woronin.

Mundurowi czuwali nad bezpieczeństwem młodych sportowców, których trasa biegu przebiegała po drodze i zwracali uwagę na ewentualne próby naruszania porządku publicznego. Dzięki temu "II Charytatywny Bieg Mikołajkowy w Hucie" przebiegł bez żadnych zakłóceń.

asp. Tomasz Krukowski

 

 

 

Powrót na górę strony