Aktualności

Odszedł na emeryturę

W piątek 09 lutego br. Komendant Powiatowy Policji w Lipsku mł. insp. Wojciech Brandt oraz kadra kierownicza i koledzy złożyli podziękowania za służbę asp. Tomaszowi Krukowskiemu. Kolega Tomek przeszedł na emeryturę.

Odchodzący na emeryturę asp.Tomasz Krukowski służbę  w Policji pełnił  od 07 kwietnia 1992 roku,  w trakcie której zajmował wiele stanowisk służbowych. Dzięki doświadczeniu zawodowemu, profesjonalizmowi i oddaniu służbie   w jego osobie wielu  policjantów  miało swoisty wzór do naśladowania.

W miniony piątek Komendant Powiatowy Policji w Lipsku mł. insp.Wojciech Brandt w obecności naczelników i kierowników poszczególnych wydziałów złożyli podziękowania  za  wieloletnią i wzorową służbę. Komendant złożył również życzenia zdrowia i realizacji planów osobistych na emeryturze.

Podziękowania i życzenia pomyślności złożyli również I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Lipsku mł.insp. Robert Galas, Naczelnik Wydziału Prewencji podinsp. Elżbieta Gudek, Z-ca Przewodniczącego Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KPP
w Lipsku kolega Artur Rożek oraz obecni na spotkaniu koledzy odchodzącego na emeryturę policjanta.

asp. Tomasz Krukowski na emeryturę odszedł ze stanowiska rzecznika prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Lipsku, które piastował od 15 lutego 2013 roku. 

Tomek jak sam zapowiada bedzie teraz podróżował i realizował swoje marzenia.

Autor: sierż.szt. Monika Karasińska

Powrót na górę strony