Aktualności

XIV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej w Siennie

W czwartek 08.12. br. w Publicznej Szkole Podstawowej w Siennie odbył się XIV Turniej Mikołajkowy - halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Lipsku i Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów. Turniej rozpoczął gospodarz Pan Czesław Sieczka dyrektor szkoły oraz podinspektor Wojciech Brandt Komendant Powiatowy Policji w Lipsku.

Dużo emocji, zabawy i piłka nożna na wysokim poziomie – tak z pewnością można w skrócie opisać to, co działo się dzisiaj w Publicznej Szkole Podstawowej w Siennie. XIV zawody z okazji Mikołajkowego turnieju – halowej piłki nożnej , rozegrali młodzi adepci piłki. W zawodach wzięło udział 4 drużyn szkół z powiatu lipskiego. Zgodnie z regulaminem „każdy z każdym”. Obowiązywały przepisy gry w piłkę nożną . Młodzi piłkarze z ogromnym zaangażowaniem walczyli od pierwszej do ostatniej minuty każdego meczu.

W rywalizacji wzięły udział drużyny Szkół z Sienna, Rzeczniowa, Lipska i Solca nad Wisłą.

 

Klasyfikacja końcowa:

Pierwsze miejsce zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipsku.

Drugie miejsce zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa w Siennie

Trzecie miejsce zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa w Grabowcu

Czwarte miejsce zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa w Solcu nad Wisłą.

 

Wyłoniono Króla Strzelców

Filip Chmielewski z PSP w Lipsku -5 goli

Najlepszym bramkarzem – Mateusz Miller z PSP w Grabowcu

 

Na ręce kapitanów drużyn puchary oraz dyplomy wręczyli Komendant Powiatowy Policji w Lipsku podinspektor Wojciech Brandt, Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Siennie Czesław Sieczka, Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Michał Lenart, Przewodnicząca Szkolnego Związku Sportowego w Lipsku Pani Agnieszka Piątek, oraz Właściciel Firmy Marbet w Lipsku Filip Otko.

Organizatorzy serdecznie gratulują i dziękują wszystkim uczestnikom Turnieju.

asp. Tomasz Krukowski.

Powrót na górę strony