Aktualności

KOLEJNE UPRAWNIENIA ZATRZYMANE

Data publikacji 01.06.2018

W ciągu tygodnia policjanci z lipskiej komendy zatrzymali dwa prawa jazdy za nadmierna prędkość. W jednym przypadku nadmierna prędkość doprowadziła do zdarzenia drogowego, w wyniku którego dwaj mężczyźni trafili do szpitala.

W ostatnim czasie policjanci z Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lipsku pełniacy służbę na terenie naszego powiatu, zatrzymali w miejscowości Walentynów kierującego samochodem osobowym, który poruszał się z prędkością 107 km/h w terenie zabudowanym. Kierujący 36letni mieszkaniec powiatu dębickiego stracił uprawnienia.

Ponadto w poniedziałek w miejscowości Ciepielów kierujący samochodem osobowym nie dostosował prędkości do warunków jazdy, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem dostawczym. Obaj kierujący trafili do szpitala. 27letni sprawca zdarzenia drogowego również stracił prawo jazdy.

Funkcjonariusze z KPP Lipsko apelują do kierujących o rozwagę zachowanie szczególnej ostrożności i jazdę pojazdami zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa o Ruchu Drogowym.

 

sierż. szt. Monika Karasińska

Powrót na górę strony