Aktualności

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W LIPSKU I PRZEWODNICZĄCEGO ZARZĄDU TERENOWEGO NSZZP W LIPSKU

Data publikacji 18.06.2018

15 maja 2018 roku na terenie boiska Orlik przy Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Lipsku odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Lipsku i Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZP w Lipsku. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn.

W miniony piątek na boisku w Lipsku odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Lipsku i Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZP w Lipsku. W rozgrywkach udział wzięło 6 drużyn reprezentowanych przez ościenne jednostki: Komendę Miejska Policji w Radomiu, Komendę Powiatową Policji w Zwoleniu, Komendę Powiatową Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim, Komendę Powiatową Policji w Opatowie, Komendę Powiatową Policji w Opolu Lubelskim i Komendę Powiatową Policji w Lipsku. W sumie na boisku spotkali się zawodnicy z trzech województw: mazowieckiego, świętokrzyskiego i lubelskiego.

Podczas rozgrywanych meczów na boisku trwała ostra walka, ale uczestnicy zawodów potrafili zachować się sportowo. Zawodnikom oraz kibicom towarzyszyło dużo emocji. Zdobywcy dwóch pierwszych miejsc, wyłonieni zostali dopiero w rzutach karnych. Ostatecznie rywalizujące ze sobą jednostki uplasowały się w poniższej klasyfikacji:

Imiejsce – Komenda Powiatowa Policji w Lipsku

IImiejsce – Komenda Miejska Policji w Radomiu

IIImiejsce – Komenda Powiatowa Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim

IVmiejsce – Komenda Powiatowa Policji w Opatowie

Vmiejsce – Komenda Powiatowa Policji w Zwoleniu

VImiejsce – Komenda Powiatowa Policji w Opolu Lubelskim

Podczas sportowych zmagań wyłoniono również najlepszego strzelca Michał Gierczak z KPP Ostrowiec Świętokrzyski i najlepszego bramkarza Sebastian Chrzanowski z KMP Radom

Na koniec turnieju pamiątkowe puchary wręczył zawodnikom Komendant Powiatowy Policji w Lipsku mł. insp. Wojciech Brandt wraz z Przewodniczącym Zarządu Mazowieckiego NSZZP Dariuszem Brzezickim, wiceprzewodniczącymi Wojciechem Bieniek i Robertem Król oraz Przewodniczącym Zarządu Terenowego NSZZP w Lipsku Michałem Lenartem.

Zwycięskim drużynom i nagrodzonym zawodnikom gratulujemy! 

 

sierż. szt. Monika Karasińska

Powrót na górę strony