Aktualności

SPOTKANIA PROFILAKTYCZNE W SZKOŁACH

Data publikacji 28.05.2019

Policjanci z Zespołu ds. profilaktyki społecznej i patologii prowadzili spotkania profilaktyczne dla dzieci i młodzieży rozmawiając o bezpieczeństwie.

Dbając o dobro i bezpieczeństwo uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych, policjanci z Zespołu ds. profilaktyki społecznej i patologii po raz kolejny przeprowadzili spotkania profilaktyczne na temat szkodliwości zażywania narkotyków i dopalaczy, młodzież obejrzała spot promujący kampanię „Narkotyki i dopalacze zabijają” – „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty.

Celem spotkań profilaktycznych było edukowanie dzieci i młodzieży w zakresie umiejętności nieagresywnego rozwiązywania konfliktów, sposobu postępowania w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu oraz osób, miejsc i instytucji niosących pomoc w sytuacji kryzysowych.

W ramach działania „Dla każdego jest miejsce na drodze” zwrócono uwagę młodym uczestnikom spotkania o regulacjach prawnych związanych z kierowaniem pojazdami a w szczególności posiadania praw jazdy uprawniających do kierowania pojazdami mechanicznymi.

 

mł. asp. Monika Karasińska

  • SPOTKANIA PROFILAKTYCZNE W SZKOŁACH
  • SPOTKANIA PROFILAKTYCZNE W SZKOŁACH
  • SPOTKANIA PROFILAKTYCZNE W SZKOŁACH
Powrót na górę strony