Aktualności

Charytatywny turniej piłki nożnej - Gramy dla Rodziny Mirka!

Data publikacji 14.09.2022

Serdecznie zapraszamy wszystkich policjantów, ich rodziny i znajomych oraz wszystkich chętnych na Charytatywny Mecz Piłki Nożnej, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc rodzinie naszego serdecznego kolegi asp. szt. Mirosława Rybaka, który poniósł śmierć w nieszczęśliwym wypadku. Bardzo liczymy na Wasz udział!

16 września 2022 roku w godz. 9.00 – 14.00 na stadionie piłkarskim „Powiślanki” w Lipsku na ul. Soleckiej 100 odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej, z którego cały dochód przeznaczony zostanie na pomoc rodzinie naszego kolegi asp. szt. Mirosława Rybaka funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Lipsku, który poniósł śmierć w nieszczęśliwym wypadku. W rozgrywkach udział wezmą zaprzyjaźnione Komendy Powiatowe Policji i Straży Pożarnej oraz przedstawiciele lokalnych instytucji i przedsiębiorców.

Patronat nad turniejem objął Komendant Wojewódzki Policji zs w Radomiu nadinsp. Waldemar Wołowiec. Policjanci dziękują wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego przedsięwzięcia oraz okazali wsparcie finansowe.

Liczymy na Wasz udział! I na to, że dzięki nam wszystkim uda się zebrać jak największą kwotę pieniędzy!

Do zobaczenia!

 

Autor: asp. Monika Karasińska

Powrót na górę strony