Aktualności

"Zryw Wolnych Serc"

Wczoraj lipscy policjanci włączyli się w realizację działań profilaktycznych w ramach "Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki”. Inicjatorem akcji jest Komenda Główna Policji i realizowany przez nią program pod nazwą "Profilaktyka a Ty".

Wczoraj w związku z  obchodami Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki,  promującego  modę na życie wolne od uzależnień, lipscy policjanci wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Solcu nad Wisłą zorganizowali akcję profilaktyczną  pn. "Zryw Wolnych Serc" – serc wrażliwych na drugiego człowieka, zdrowych i odpowiedzialnych oraz ceniących własną wolność.

 

Happening zorganizowany na obiekcie sportowym rozpoczął się od uroczystego odczytania odezwy PaT oraz zaproszeniem  wszystkich uczestników do społecznego zrywu ,,Wolne serca". – akcja ogólnopolska polegająca na 60 sekundowym wspólnym geście wybijania rytmu serca – jako symbolu serc wolnych, zdrowych, silnych i pomocnych inny

 

Powyższa inicjatywa ma na  celu  wzmacnianie bezpieczeństwa młodych ludzi, modelowanie życia godnego i odpowiedzialnego.

 

asp. Tomasz Krukowski

Powrót na górę strony