Aktualności

POWOŁANIE KOMENDANTA LIPSKIEJ POLICJI

Data publikacji 28.11.2016

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Lipsku odbyła się uroczystość związana z objęciem stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Lipsku przez podinspektora Wojciecha Brandta.

Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu inspektor Tomasz Michułka powołał na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Lipsku podinspektora Wojciecha Brandta. Uroczysta zbiórka z okazji objęcia stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Lipsku odbyła się w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Lipsku. Podczas uroczystości Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu inspektor Kamil Borkowski wręczył podinspektorowi Wojciechowi Brandtowi rozkaz o objęciu stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Lipsku.

Ponadto Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu inspektor Tomasz Michułka na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lipsku powołał podinspektora Roberta Galasa. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu inspektor Kamil Borkowski wręczył podinspektorowi Robertowi Galasowi rozkaz personalny.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w swojej wypowiedzi podziękował Komendantom za wieloletnią służbę na dotychczas zajmowanych stanowiskach oraz pogratulował objęcia nowych stanowisk. W imieniu samorządowców głos zabrał Starosta Powiatu Lipskiego, który podziękował za dotychczasową trzymiesięczną współpracę wyrażając przekonanie, że dalsza współpraca przyniesie jeszcze większe efekty i przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa.

mł. asp. Andrzej Stolarek

Powrót na górę strony