Posterunek Policji w Siennie

asp. Teresa PASTUSZKA

Data publikacji 30.03.2018

asp. Teresa Pastuszka

tel. : 47 70 28 305

kom. 519 035 298

 

dzielnicowy.rzeczniow@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 70 28 200.

 

Rejon 4 

Obsługuje miejscowości w gminie Rzeczniów i Sienno

Aleksandrów, Ciecierówka, Dębowe Pole, Dubrawa, Grabowiec, Grechów, Jelanka, Kaniosy, Kochanówka, Kotłowacz, Krzyżanówka, Michałów, Osinki, Pasztowa Wola, Pasztowa Wola Kolonia, Pawliczka, Płósy, Podkońce, Rybiczyzna, Rzechów Kolonia, Rzeczniów, Rzeczniów Kolonia, Rzeczniówek, Stary Rzechów, Wincentów, Wólka Modrzejowa, Wólka Modrzejowa Kolonia, Zawały.

 

Plan priorytetowy dzielnicowego PP w Siennie asp. Teresa Pastuszka

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 1.01.2024 r. do 30.06.2024r. jest ograniczenie wystepowania zjawiska spożywania alkoholu oraz grupowania się nieletnich zagrożonych demoralizacją w rejonie sklepu spożywczego "Rybka" w miejscowości Rybiczyzna.

 

W związku z powyższym dzielnicowy  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony