Posterunek Policji w Siennie

mł. asp. Krzysztof LIS

Data publikacji 30.03.2018

mł. asp. Krzysztof LIS

tel. : 47 70 28 305

kom. 519 035 297

 

dzielnicowy.sienno@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 70 28 200.

 

Rejon 3 

Obsługuje miejscowości w gminie Sienno

Adamów, Aleksandrów Duży, Borcuchy, Bronisławów, Dąbrówka, Eugeniów, Gozdawa, Hieronimów, Janów, Jawor Solecki, Jaworska Wola, Kadłubek, Karolów, Leśniczówka, Ludwików, Nowa Wieś, Olechów Nowy, Olechów Stary, Osówka, Piastów, Praga Dolna, Praga Górna, Sienno, Stara Wieś, Tarnówek, Trzemcha Dolna, Trzemcha Górna, Wierzchowiska Drugie, Wierzchowiska Pierwsze, Wodąca, Wyględów, Wygoda, Zapusta

 

Plan priorytetowy dzielnicowego PP w Siennie mł. asp. Krzysztofa Lisa

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 1.01.2024 r. do 30.06.2024 r. jest ograniczenie naruszeń przepisów Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz innych uciążliwych wykroczeń w rejonie altany w miejscowości Sienno przy ul. Bałtowskiej.

 

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

Powrót na górę strony