Posterunek Policji w Ciepielowie

mł. asp. Wojciech WIĘCŁAW

Data publikacji 30.03.2018

mł. asp. Wojciech Więcław

tel. : 47 70 28 301 

kom. 519 035 302

 

dzielnicowy.chotcza@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 70 28 200.

 

Rejon 2 

Obsługuje miejscowości w gminie Chotcza, Ciepielów

Białobrzegi, Baranów, Chotcza Dolna, Chotcza Górna, Chotcza Józefów, Ciepielów Kolonia, Gniazdków, Gustawów, Jarentowskie Pole, Kawęczyn, Kijanka, Niemieryczów, Pcin, Ranachów B, Rekówka, Siekierka Nowa, Siekierka Stara, Stary Ciepielów, Świesielice, Tymienica Nowa, Tymienica Stara, Zajaczków.

 

Plan priorytetowy dzielnicowego PP w Ciepielowie mł. asp. Wojciecha WIĘCŁAWA

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 1.01.2024 r. do 30.06.2024 r. jest ograniczenie występowania zjawiska spożywania alkoholu, zakłócania porządku publicznego oraz zaśmiecania w rejonie stacji paliw ED-RAF w miejscowości Stary Ciepielów.

 

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym

 

Powrót na górę strony