asp. Karol MAZURKIEWICZ - Zespół Dzielnicowych KPP w Lipsku - KPP w Lipsku

Zespół Dzielnicowych KPP w Lipsku

asp. Karol MAZURKIEWICZ

Data publikacji 30.03.2018

asp.  Karol Mazurkiewicz

tel. : 47 70 28 203

kom. 519 035 303

dzielnicowy.lipsko1@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 70 28 200.

 

Rejon 5 

Obsługuje miejscowości w gminie Lipsko

Babilon, Borowo, Boży Dar, Daniszów, Długowola Druga, Długowola Pierwsza, Gruszczyn, Helenów, Jakubówka, Jelonek, Józefów, Konstantynów, Kostusin, Krępa Górna, Krępa Kościelna, Krępa Wólka, Leopoldów, Lipa Miklas, Lucjanów, Małgorzacin, Maruszów, Poręba, Rafałów, Rokitów, Sewerynów, Śląsko, Tomaszówka, Urbany, Walentynów, Wiśniówek, Władysławów, Zofiówka, Kolonia Wola Solecka, Gołębiów, Huta, Katarzynów, Leszczyny, Maziarze, Ratyniec, Szymanów, Wola Solecka Pierwsza, Wola Solecka Druga, Wólka Dąbrowska, Wólka Krępska.

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Lipsku asp.Karol Mazurkiewicz

 

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 1.01.2021 r. do 30.06.2021 r. jest ograniczenie niszczenia mienia, aktów wandalizmu, gromadzenia się młodzieży na parkingu przy kościele w miejscowości Krępa Kościelna oraz ograniczenie naruszeń przepisów Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi  w rejonie sklepów w miejscowości Krępa Kościelna.

 

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym

Powrót na górę strony