mł. asp. Paweł PRZYBYLSKI - Zespół Dzielnicowych KPP w Lipsku - KPP w Lipsku

Zespół Dzielnicowych KPP w Lipsku

mł. asp. Paweł PRZYBYLSKI

Data publikacji 30.03.2018

mł. asp. Paweł Przybylski

tel. :47 70 28 213

kom. 519 035 301

dzielnicowy.lipsko2@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 70 28 200.

 

Rejon 6 

Obsługuje rejon miasta Lipsko

ul. 1-go Maja, Armii Krajowej, Armii Krajowej, Rtm Witolda Pileckiego, Bankowego, Bema A.G. Biblioteczna, Boczna, Cicha, Czachowskiego Dionizego, Czerwiakowskiego Rafała, Długa, Dobra, Gospodarcza, Iłżecka, Jadwinów,  Jaśminowa, Kilińskiego, Klonowa, Kościelna, Kościuszki Tadeusza, Kółek Rolniczych, Krótka, Mariana Langiewicza, Leśna, Lipowa, Mała, Miła, Modrzewiowa, Nowe Pole, Obrońców Chotczy, Ogrodowa, Osiedlowa, Papiernia, Partyzantów, Piesza, Podole, Polna, Powstańców Listopadowych, Przemysłowa, Rajtana, Rynek, Sandomierska, Słoneczma, Solecka, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Stadionowa, Szpitalna, Jędrzeja Śniadeckiego, Świerkowa, Świętego Pelczara, Turystyczna, Widok, Wiejska, Wincentego Witosa, Wola Cukrowa, Zwoleńska.

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Lipsku mł. asp. Paweł Przybylski

 

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 1.01.2021 r. do 30.06.2021 r. jest ograniczenie  naruszeń przepisów Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi  oraz nieszczenia mienia w rejonie parkingów na ul. Rynek w Lipsku

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony