Zespół Dzielnicowych KPP w Lipsku

asp. Paweł PRZYBYLSKI

Data publikacji 30.03.2018

asp. Paweł Przybylski

tel. :47 70 28 213

kom. 519 035 301

 

dzielnicowy.lipsko2@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 112 lub 47 70 28 200.

 

Rejon 6 

Obsługuje rejon miasta Lipsko

ul. 1-go Maja, Armii Krajowej, Armii Krajowej, Rtm Witolda Pileckiego, Bankowa, A.G. Bema, Biblioteczna, Boczna, Cicha, Dionizego Czachowskiego , Rafała Czerwiakowskiego , Długa, Dobra, Gospodarcza, Iłżecka, Jadwinów,  Jaśminowa, Kilińskiego, Klonowa, Kościelna, Tadeusza Kościuszki , Kółek Rolniczych, Krótka, Mariana Langiewicza, Leśna, Lipowa, Mała, Miła, Modrzewiowa, Nowe Pole, Obrońców Chotczy, Ogrodowa, Osiedlowa, Papiernia, Partyzantów, Piesza, Podole, Polna, Powstańców Listopadowych, Przemysłowa, Rajtana, Rynek, Sandomierska, Słoneczma, Solecka, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Stadionowa, Szpitalna, Jędrzeja Śniadeckiego, Świerkowa, Świętego Pelczara, Turystyczna, Widok, Wiejska, Wincentego Witosa, Wola Cukrowa, Zwoleńska.

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Lipsku asp. Paweł Przybylski

 

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 1.07.2023 r. do 31.12.2023 r. jest ograniczenie występowania zjawiska używania pojazdów mechanicznych w sposób uciązliwy dla mieszkańców w rejonie ul. 1-go Maja w Lipsku

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony