Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Działania „Truck & BUS”
Już we wtorek 25 lipca w godzinach 6:00-22:00 na drogach powiatu łosickiego drogówka przeprowadzić będzie działania „Truck&BUS” ukierunkowane na popełniających wykroczenia kierowców autobusów i samochodów ciężarowych.
-
POSZUKIWANIA
Komenda Powiatowa Policji w Łosicach poszukuje 70 letniego mieszkańca Serpelic JANA SACHAREWICZA.
-
ASF
APEL do hodowców trzody chlewnej
-
Apel Kapelana Komedny Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu z okazji święta patrona kierowców
-
Działania „Bezpieczne przejście”
Dziś od samego rana policjanci łosickiej j drogówki, na drogach powiatu prowadzą działania "Bezpieczne przejście".
-
"PRĘDKOŚĆ"- PODSUMOWANIE
Wczoraj w ramach ogólnopolskich działań „Prędkość” łosiccy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących na głównych szlakach komunikacyjnych. W ramach akcji funkcjonariusze dyscyplinowali kierowców, którzy przekraczali dozwoloną prędkość.
-
Działania „Prędkość” już jutro
We wtorek (4 lipca) na terenie powiatu łosickiego policjanci przeprowadzą ogólnokrajowe działania pn. „Prędkość” , które są ukierunkowane na ujawnianie wykroczeń popełnianych przez kierujących.
-
Podsumowanie działań "NURD"
29 czerwca łosiccy policjanci prowadzili akcję pn. „NURD”. Podczas działań mundurowi zwracali szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i motorowerzystów, czyli niechronionych uczestników ruchu drogowego.
-
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa – zgłoszenia w powiecie łosickim
Od 20 września 2016 roku w powiecie łosickim funkcjonuje Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Od tego dnia każdy z mieszkańców może mieć wpływ na bezpieczeństwo w swojej okolicy poprzez informowanie Policji o zauważonych przez siebie zagrożeniach bezpieczeństwa i porządku. Łosiccy policjanci odnotowali w czasie funkcjonowania mapy blisko 160 zgłoszeń, 78 z nich zostało potwierdzonych.
-
Policyjna akcja NURD
W czwartek ( 29 czerwca br. ) na terenie naszego powiatu, jak i całego kraju policjanci drogówki będą prowadzić akcję pod nazwą „NIECHRONIENI UCZESTNICY RUCHU DROGOWEGO”.
-
Zmiana terminów i limitów naboru do służby w Policji w 2017r.
Komendant Główny Policji zmodyfikował terminy i limity naboru do służby w 2017r.
-
Policjanci sprawdzali trzeźwość
Wczoraj łosiccy policjanci prowadzili działania „Trzeźwość w przewozie osób”. W ich efekcie wyeliminowano z ruch jednego nietrzeźwego kierującego. .
-
Podsumowanie pierwszego wakacyjnego weekendu
Policjanci łosickiej drogówki podsumowali zdarzenia, do których doszło na naszych drogach od 23 - do 26 czerwca , czyli pierwszego wakacyjnego weekendu. Jak każdego roku, był to czas wzmożonego ruchu. Na terenie powiatu łosickiego nie doszło do żadnego wypadku.
-
Zakończone działania „Łapki na kierownicę”
25 czerwcaj zakończyła się akcja prewencyjno- kontrolna „ Łapki na kierownicę” promująca bezpieczną jazdę bez korzystania w niewłaściwy sposób z telefonu komórkowego. Policjanci wręczali ulotki i tłumaczyli kierowcom o zagrożeniach.
-
Działania „Trzeźwość w przewozie osób” w powiecie łosickim
26 czerwca policjanci ruchu drogowego na drogach powiatu łosickiego prowadzą działania pn. „Trzeźwość w przewozie osób". Celem działań jest ujawnianie nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego, w szczególności wykonujących zarobkowy przewóz osób oraz zminimalizowanie ilości zdarzeń drogowych z ich udziałem.
-
Zaproszenie fanów dwóch kółek na spotkanie z policjantami.
Łosiccy policjanci w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo" prowadzonej pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka zapraszają serdecznie wszystkich miłośników rowerów na spotkanie w Komendzie Powiatowej Policji w Łosicach, które odbędzie się 1 lipca o godzinie 10:00.
-
"Pierwszy weekend wakacji"
W związku ze spodziewanym wzrostem natężenia ruchu na drogach, spowodowanym licznymi wyjazdami na wakacyjny wypoczynek w dniach 23-25 czerwca br, nad bezpieczeństwem podróżujących czuwać będzie znacznie większa ilość patroli policyjnych. Uczestnicy ruchu drogowego mogą się spodziewać częstszych kontroli.
-
Kolejnych 100 uczniów otrzymało na wakacje odblaski
Korzystając z ostatniego dnia szkoły łosiccy łosiccy policjanci ponownie spotkali się z uczniami szkół. Tym razem odwiedzili szkoły w Lipnie i Ruskowie. Głównym tematem było szeroko rozumiane bezpieczeństwo dzieci i młodzieży podczas wakacji. W czasie spotkań blisko 100 uczniów otrzymało odblaski.
-
By zbliżające sie wakacje były bezpieczne...
Zbliżają się wakacje, czas wypoczynku i podróży. Dla funkcjonariuszy natomiast będzie to zdecydowanie czas wzmożonej pracy. Dlatego przypominamy, że wakacje to urlopy, wyjazdy i przerwa od szkoły, ale nie od myślenia - zasady bezpieczeństwa obowiązują zawsze i wszędzie!
-
Podsumowanie Działań "Pasy"
W niedzielę policjanci ruchu drogowego przeprowadzili na terenie powiatu łosickiego działania pod nazwą „PASY”. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na to, czy kierujący oraz pasażerowie samochodów przestrzegają obowiązku jazdy w pasach bezpieczeństwa, a także czy dzieci podróżujące w pojazdach są prawidłowo przewożone.