Kolejni nietrzeźwi kierujący - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejni nietrzeźwi kierujący

Ostrowscy policjanci w ciągu trzech dni zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących.

W czwartek 31 sierpnia  po godz. 18:00 w Jasienicy na ul. Kościelnej, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej Forda Mondeo. Po przebadaniu 46-letniego mieszkańca gminy Zaręby Kościelne, okazało się że ma ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

Następnie w piątek 1 września o godz. 9:00 w Nurze na ul. Ogrodowej, ponownie policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 50-letniego mieszkańca gminy Nur, który kierował Fiatem Uno w stanie nietrzeźwości. Urządzenie do badania wykazało prawie 1 promil alkoholu. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

W dniu 2 września o godzinie 8:45 w miejscowości Biel w gminie Ostrów Maz, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej  51-letniego mieszkańca Ostrowi Maz. który kierował BMW będąc w stanie nietrzeźwości. Urządzenie do badania wykazało ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie, ponadto kierujący miał orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Apelujemy do kierowców o rozsądek i przypomnijmy, że kierowanie pojazdem mechanicznym po drodze publicznej grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, ponadto za niestosowanie się do orzeczonych przez sąd zakazów grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

 

st. sierż. Marcin Jeliński

Powrót na górę strony