Dwóch kierujących na ‘’zakazach’’ - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dwóch kierujących na ‘’zakazach’’

Ostrowscy policjanci zatrzymali dwóch kierujących posiadających orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

5 września o godzinie 17:25 w Ostrowi Mazowieckiej na ul. Różańskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 32-letniego mieszkańca Ostrowi Mazowieckiej. Jak się okazało kierujący miał orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

7 września o godzinie  7:40 w Ostrowi Mazowieckiej na ul. Kościuszki policjanci  z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli 32-letniego mieszkańca Ostrowi Mazowieckiej, który kierował mercedesem w stanie nietrzeźwości. Urządzenie do badania wykazało 0,8 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kierujący miał orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Za swoje zachowanie kierowcy odpowiedzą przed sądem.

Apelujemy do kierowców o rozsądek i przypomnijmy, że kierowanie pojazdem mechanicznym po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, ponadto za niestosowanie się do orzeczonych przez sąd zakazów grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

 

st. sierż. Marcin Jeliński

Powrót na górę strony