Ostrowscy policjanci na VI Lubotyńskim biegu po zdrowie. - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostrowscy policjanci na VI Lubotyńskim biegu po zdrowie.

Już po raz kolejny ostrowscy policjanci wzięli aktywnie udział w Lubotyńskim biegu po zdrowie promującym aktywność fizyczną. Funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo uczestników a ponadto wzięli udział w biegu w kategorii open.

To już szósta edycja biegu po zdrowie organizowanego w Starym Lubotyniu w którym chętnie uczestniczą uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Organizatorzy biegu chcą zachęcić mieszkańców gminy do aktywności fizycznej w postaci biegania. Kolejny raz w biegu udział wzięli ostrowscy policjanci. Funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo uczestników na trasie biegu. Jednak ich obecność nie polegała jedynie na zabezpieczeniu. Dwaj dzielnicowi mł.asp. Piotr Sobieski oraz mł.asp. Marek Morawski pobiegli w kategorii open.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe kubki, dla zdobywców 3 pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach przygotowano medale oraz puchary dla najlepszych szkół z gminy Stary Lubotyń. Nagrody zwycięzcom wręczał Wójt Gminy Stary Lubotyń Pan Ireneusz Gumkowski. W dekorowaniu zwycięzców brał udział Ostrowski Lisek z którym uczestnicy biegu chętnie pozowali do pamiątkowych zdjęć.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony