Podsumowanie weekendu - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie weekendu

Podczas minionego weekendu ostrowscy policjanci odnotowali 5 kolizji drogowych i 2 wypadki drogowe.

W sobotę przed godz. 11:00 w Daniłowie doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący Mercedesem 26-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego nie udzielił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu dróg doprowadzając do zderzenia z Oplem Astrą kierowanym przez 40-letniego mieszkańca gminy Małkinia Górna. W wyniku zderzenia do Szpitala przewieziono w sumie 5 osób, jedna osoba pozostała w szpitalu, pozostali uczestnicy po udzieleniu pomocy medycznej zostali wypisani do domu. Obydwaj kierujący byli trzeźwi.

Drugi wypadek miał miejsce w sobotę w Małkini Górnej na ul. Nurskiej po godz. 13:00. Policjanci będący na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący Volvo mieszkaniec gminy Małkinia Górna włączając się do ruchu nie udzielił pierwszeństwa pieszemu prowadzącemu rower 88-letniemu mieszkańcowi gminy Małkina Górna. Pieszy zostal przewieziony do Szpitala. Kierujący autem był trzeźwy. 

 

Apelujemy do kierujących o jazdę zgodnie z przepisami ruchu drogowego i obowiązującymi znakami. Zachowajmy szczególną ostrożność dojeżdżając do skrzyżowań,jeżeli znajdujemy się na drodze podporządkowanej udzielmy pierwszeństwa innym autom. Pamiętajmy również aby przed włączeniem się do ruchu sprawdzić czy nie spowodujemy zagrożenia bezpieczeństwa dla innych użytkowników drogi.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony