Podsumowanie weekendu - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Podsumowanie weekendu

W piątek po godz. 16:00 w Broku na skrzyżowaniu ulicy Małkińskiej i Czuraj doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocyklisty. Policjanci wstępnie ustalili, że 20-latek z powiatu wysokomazowieckiego kierując motocyklem Kawasaki poruszał się lewym pasem jezdni wówczas uderzył w lewy bok VW Passata kierowanego przez 24-latka z woj. warmińsko-mazurskiego. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Do szpitala przewieziono motocyklistę.

W sobotę w komendzie ostrowianin zgłosił, że w sklepie internetowym zamówił ponad 28 metrów kwadratowych płytek gresowych o wartości ponad 2400zł. Ostrowianin przelał pieniądze na podany nr rachunku bankowego jednak pomimo to nie otrzymał zamówionego towaru. Strona internetowa sklepu od kilku dni nie działa. Apelujemy do mieszkańców powiatu o rozważniejsze dokonywanie zakupów przez internet. Najbezpieczniejszym sposobem zapłaty jest za pobraniem dopiero gdy otrzymamy zamówiony towar. Wpłacanie pieniędzy na konto bankowe niestety może skończyć się nie otrzymaniem towaru i stratą gotówki.

W niedzielę po godz. 19:00 w Grądach policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego. Mężczyzna kierował Daewoo Lanosem mając 2,3 promile alkoholu w  organizmie, ponadto nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Wkrótce przed Sądem 22-latek odpowie za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności oraz za kierowanie bez uprawnień.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

 

 

Powrót na górę strony