Zmiany w organizacji ruchu w Ostrowi Mazowieckiej i Małkini Górnej - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zmiany w organizacji ruchu w Ostrowi Mazowieckiej i Małkini Górnej

W związku z dniem 1 listopada i zwiększonym natężeniem ruchu w okolicach cmentarzy w okresie od 28 października do 3 listopada wprowadzono tymczasową organizację ruchu w Ostrowi Mazowieckiej i Małkini Górnej.

Zbliża się najważniejszy dzień - 1 listopada gdy będziemy przemierzać od kilkudziesięciu do nawet setek kilometrów aby odwiedzić groby najbliższych. W trosce o bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i pasażerów na ulicach pojawi się więcej patroli Policji. Funkcjonariusze będą dbali o płynność ruchu w pobliżu cmenatrzy i na każde nieprawidłowości będą stanowczo reagować. Przypominamy mieszkańcom powiatu ostrowskiego,że w tym czasie w okolicach cmentarzy zwiększy się ruch aut dlatego Urząd Gminy w Małkini Górnej i Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej wprowadziły tymczasową zmianę organizację ruchu.

 

Zmiany w organizacji ruchu w Małkini Górnej będą obowiązywały od 28 października do 3 listopada.

Przy ul. Kościelnej będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy przez parking przed cmentarzem z wyjazdem przy Szkole Podstawowej Nr 1 na ul. Ostrowskiej.

W pobliżu cmentarza wyznaczono dodatkowe parkingi, w przypadku złych warunków atmosferycznych – dodatkowy parking przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Marii Curie-Skłodowskiej na ul. Ostrowskiej.

W załączeniu mapka- źródło UG w Małkini Górnej
 

Zmiany w organizacji ruchu w Ostrowi Mazowieckiej przy cmentarzu parafialnym obowiązujące od 28 października do 3 listopada.

Na ul. Cmentarnej na odcinku od ul. Lubiejewskiej do ul. S. Wyspiańskiego będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy z zakazem zatrzymywania się po prawej stronie ulicy.

Na ul. E. Orzeszkowej na odcinku od ul.J. Piłsudskiego do ul. Cmentarnej będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po obu stronach ulicy.

Ponadto w dniach od 31.10.2017 do 2.11.2017 zostanie udostępniony tymczasowy parking na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Grota Roweckiego.

 

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony