Skrajnie nieodpowiedzialny kierowca - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Skrajnie nieodpowiedzialny kierowca

39-latek z gminy Małkinia Górna wykazał się skrajną nieodpowiedzialnością. W ciągu dwóch dni został dwukrotnie zatrzymany za spowodowanie kolizji w stanie nietrzeźwości.

W środę przed godz. 18:00 na ul. Kościuszki 39-latek z gminy Małkinia Górna kierując VW Golfem podczas wymijania uderzył w Toyotę którą kierowała 50-letnia ostrowianka. Mężczyzna uciekł z miejsca, został zatrzymany na parkingu przy Szpitalu. Po sprawdzeniu okazało się, że miał ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie gdzie po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości i spowodowania kolizji. 39-latkowi zatrzymano prawo jazdy.

Dzień później po godz. 18:00 ten sam mężczyzna doprowadził do kolizji na skrzyżowaniu ul. Zapolskiej z Duboisa ze Skodą kierowaną przez 21-latkę z gminy Zaręby Kościelne. Mężczyzna odjechał z miejsca, został zatrzymany w wyniku pościgu. 39-latek był pijany miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony