Policyjna akcja "Znicz 2017" w powiecie ostrowskim - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjna akcja "Znicz 2017" w powiecie ostrowskim

Dziś ostrowscy policjanci rozpoczęli akcję "ZNICZ 2017" była to doskonała okazja do propagowania bezpieczeństwa wśród pieszych. Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Pan asp.szt. Marek Brzostek wspólnie ze Starostą Panem Zbigniewem Kamińskim oraz Komendantem Straży Pożarnej Panem bryg. Januszem Iwanowskim rozdawali kamizelki odblaskowe mieszkańcom Jasienicy i Jelonek.

Od dziś do 2 listopada ostrowscy policjanci pzzeprowadzą akcję "ZNICZ 2017" w związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych. Jest to trudny czas szczególnie dla kierowców którzy w tym czasie pokonają kilkadziesiąt kilometrów aby odwiedzić groby najbliższych. W tych dniach na drogach krajowych, wojewódzkich i powiatowych będzie większy ruch.  W  pobliżu cmentarzy pojawiać się będą tłumy pieszych. Dbajmy w tym czasie o swoje bezpieczeństwo.

Z uwagi na zbliżajacy się dzień Wszystkich Świętych ostrowska Policja wspólnie ze Starostwem Powiatowym i Strażą Pożarną prowadziła dziś akcję w Jasienicy i Jelonkach podczas której wręczano kamizelki odblaskowe pieszym i rowerzystom. Apelowano aby w trosce o własne życie i zdrowie używać elementów odblaskowych. Kamizelki odblaskowe zakupiło Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony