Podsumowanie weekendu - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie weekendu

Od piątku do niedzieli ostrowscy policjanci odnotowali 5 kolizji, 1 wypadek oraz zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących.

W piątek przed godz. 8:00 w Ostrowi Mazowieckiej doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzystki. Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca samochodem marki Hyundai 18-letnia ostrowianka jadąc ul. Duboisa podczas skręcania w  prawo w ul. Zapolskiej zajechała drogę wcześniej wyprzedzonej rowerzystce. W wyniku zderzenia 56-letnia rowerzystka mieszkanka powiatu ostrowskiego została przewieziona do Szpitala. Obie kierujące były trzeźwe. Dalsze czynności wyjasnią wszystkie okoliczności zdarzenia.

W sobotę po godz. 20:00 w Lubotyniu Koloni policjanci zatrzymali 33-letniego mieszańca powiatu ostrowskiego który kierował oplem vectrą w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie wykazało ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie.

W niedzielę w Nieskórzu przed godz. 6:00  doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego. Policjanci ustalili, że kierujący fiatem seicento stracił panowanie nad autem w wyniku czego uderzył  w metalową barierę mostka.19-latek z powiatu ostrowskiego został przewieziony do Szpitala. Przeprowadzone badanie wykazało, że 19-latek był nietrzeźwy, miał ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie.

Również w niedzielę przed północą na ul. Kościuszki ostrowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem vectrą. 32-letni mieszkaniec naszego powiatu kierował autem w stanie nietrzeźwości, badanie wykazało ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Apelujemy do kierujących o jazdę zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Przypominamy, że za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

 

Powrót na górę strony