Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny w Szulborzu Wielkim - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny w Szulborzu Wielkim

22 listopada 2017 roku w Zespole Szkół w Szulborzu Wielkim odbyło się spotkanie zorganizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie w ramach kampanii społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”. W akcji udział wzięli Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Pani podinsp. Ewa Dmochowska oraz dzielnicowy mł.asp. Grzegorz Radomski.

Priorytetem ostrowskich policjantów jest poprawa bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Funkcjonariusze przy każdej możliwej okazji promują używanie elementów odblaskowych, co wpływa na bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego.

W ramach wczorajszej kampanii Jesteś widoczny jesteś bezpieczny przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego odwiedzili uczniów Zespołu Szkół w Szulborzu Wielkim. W  ramach kampanii odbył się konkurs wiedzy o ruchu drogowym w którym nagrodą był rower. Przedstawiciele ostrowskiej Straży Pożarnej prowadzili zajęcia z młodzieżą na temat ratownictwa medycznego. W kampanii udział wzięli również ostrowscy policjanci tj. Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Pani podinsp. Ewa Dmochowska oraz dzielnicowy mł.asp. Grzegorz Radomski którzy prowadził zajęcia na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w kontakcie z obcą osobą oraz psem a także szkodliwości zażywania środków odurzających. Podczas zajęć policjanci wykorzystali film ,,…tak chcę być bezpieczny.” 

Uczniowie którzy uczestniczyli w kampanii "Jesteś widoczny Jesteś bezpieczny"  z rąk organizatorów, policjantów i strażaków otrzymali zestawy zawierające elementy odblaskowe zakupione przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony