Zdarzenia drogowe w powiecie ostrowskim - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zdarzenia drogowe w powiecie ostrowskim

Wczoraj na terenie powiatu ostrowskiego doszło do dwóch zdarzeń drogowych w wyniku których dwie osoby przewieziono do Szpitala. Apelujemy do kierujących o ostrożną jazdę.

Wczoraj rano w Andrzejewie Kolonii doszlo do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Policjanci wstępnie ustalili, że 38-letni mieszkaniec powiatu zambrowskiego kierując VW Sharanem podczas wyprzedzania n/n rowerzysty wpadł poślizg i zjechał na przeciwny pas jezdni zderzając się czołowo z Dacią kierowaną przez 40-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego. W związku ze zdarzeniem do Szpitala przewieziono pasażera 43-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego podróżującego Dacią. Kierujący był trzeźwy.

Wczoraj po godz. 18:00 w Godlewie Warszach na trasie K-63 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący Audi 19-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego na łuku drogi stracił panowanie na autem w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Do szpitala przewieziono pasażera 42-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego. Kierujący autem był trzeźwy.

 

W związku z tym zdarzeniami apelujemy do kierujących o ostrożność podczas jazdy oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony