Podsumowanie weekendu - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie weekendu

Podczas minionego weekendu ostrowscy policjanci odnotowali 1 wypadek drogowy, 2 kolizje ponadto zatrzymali 1 nietrzeźwego kierującego.

W sobotę przed godz. 8:00 na trasie W 677 w pobliżu Gniazdowa doszło do wypadku drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący Audi A4 33-letni obywatel Litwy prawdopodobnie wpadając w poślizg stracił panowanie nad autem w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu a następnie dachował. Kierujący był trzeźwy, nie odniósł obrażeń. Do szpitala przewieziono 3 pasażerów w wieku 29, 36 i 40 lat obywateli Litwy. Po przeprowdzonych badaniach w szpitalu pozostał 40-latek pozostali uczestnicy wypadku zostali wypisani.

W niedzielę przed godz. 4:00 w Nowej Ruskołęce małkińscy policjanci zatrzymali 17-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego który kierował renault megane w stanie nietrzeźwości miał ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie. Z 17-latkiem podróżowało jeszcze trzech młodych mężczyzn z powiatu ostrowskiego którzy również byli nietrzeźwi. 18-latek ponad 0,7 promila alkoholu, 18-latek ponad 1,6 promila alkoholu oraz 16-latek ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. 17-latek odpowie przed Sądem za kierowanie autem bez uprawnień oraz w stanie nietrzeźwości.

 

Apelujemy do kierujących o zdjęcie nogi z gazu i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

 

 

Powrót na górę strony