Podsumowanie weekendu - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie weekendu

Od piątku do niedzieli ostrowscy policjanci odnotowali tylko 1 kolizję ale zatrzymali aż 4 nietrzeźwych kierujących. Funkcjonariusze nie odnotowali żadnych zgłoszeń dot. zakłóceń podczas prowadzonej na terenie powiatu ostrowskiego zbiórki na WOŚP.

12 stycznia po godz. 17:30 na ul. Kościuszki policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca pow. ostrowskiego który kierował dacią w stanie nietrzeźwości 1,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

12 stycznia o godz. 16:00 w Ostrowi Mazowieckiej na ul. Sikorskiego policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca gminy Małkinia Górna który kierował skodą bez wymaganych dokumentów ponadto był w stanie nietrzeźwości ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie.

12 stycznia po godz. 21:00 w Ostrowi Mazowieckiej na ul. Widnichowskiej policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca pow. ostrowskiego który kierował oplem corsą w stanie nietrzeźwości ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

13 stycznia po godz. 6:00 w Jelonkach kierujący skodą  43 - letni mieszkaniec  pow. ostrowskiego skręcajac w lewo zderzył się z VW T 4 którym kierował ostrowianin .43-latek był nietrzeźwy miał ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie.Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Zatrzymani podczas weekendu nietrzeźwi kierujący odpowiedzą niebawem przed Sądem za kierowanie autem na "podwójnym gazie". Grozi im do 2 lat pozbawienia wolności.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

 

Powrót na górę strony