Z najlepszymi życzeniami dla babci i dziadka - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Z najlepszymi życzeniami dla babci i dziadka

Ostrowscy policjanci pamiętają o Dniu Babci i Dziadka. Funkcjonariusze odwiedzili seniorów z powiatu ostrowskiego aby złożyć życzenia i przy okazji porozmawiać o bezpieczeństwie. Spotkania odbyły się w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo".

Wczoraj wszystkie Babcie obchodziły swoje święto, dziś świętują dziadkowie. Z tej okazji ostrowscy policjanci odwiedzili dziś seniorów aby złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz radości z wnuków. Spotkanie było również okazją do rozmowy na temat oszustw metodą na policjanta/wnuka oraz pracowników innych instytucji. Funkcjonariusze apelowali o ostrożność w kontakcie z nieznanymi osobami aby nie paść ofiarą oszustów podających się za bliskie osoby lub pracowników instytucji. Policjanci przypominali również o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, apelowali o używanie odblasków poza obszarem zabudowanym gdy nie ma oświetlenia i brakuje chodnika.

Spotkanie z seniorami w Domu Dziennego Pobytu w Wąsewie zorganizował asp. Marek Kaczmarczyk. Drugie spotkanie odbyło się w Klubie Seniora w Małkini Górnej który odwiedzili policjantka, Pan Rafał Kamiński z KPPSP przypominając o zagrożeniach związanych z czadem oraz Pani Agata Kozikowska z Urzędu Gminy w Małkini Górnej wręczając materiały dot. oszustw metodą na policjanta oraz "rękawy" odblaskowe na rower.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony