Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących

Data publikacji 07.02.2018

Tylko wczoraj ostrowscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Rekordzista miał ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie

Wczoraj po godz. 14:00 w Broku policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego VW Golfem. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości u 24-letniego mieszkańca powiatu węgrowskiego, urządzenie pokazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że 24-latek decyzją Starosty Powiatu Węgrowskiego ma cofnięte uprawnienia do kierowania.

Również wczoraj przed godz. 20:00 w Białych Szczepanowicach po informacji dyżurnego z sąsiedniej jednostki o kolizji samochodu osobowego policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 59-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego. Mężczyzna kierując Daewoo Lanosem zjechał do przydrożnego rowu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie. Kierowca nie miał przy sobie dokumentów.

Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności, za kierowanie pojazdem pomimo decyzji Starosty o cofnięciu uprawnień również grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony