Bank odblasków w PSPim. mjr. H. Sucharskiego w Jelonkach - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bank odblasków w PSPim. mjr. H. Sucharskiego w Jelonkach

Data publikacji 27.03.2018

Dziś uczniowie Szkoły Podstawowej w Jelonkach poznali ideę Banku Odblasków. Na zajęciach młodzież stworzyła nowe odblaski które nieużywane leżały na dnie szuflad.

Ostrowscy policjanci na codzień promują używanie odblasków zarówno przez dzieci, młodzież jak i dorosłych. Funkcjonariusze swoimi działaniami chcą zahcęcić jak największą liczbę osób do noszenia elementów odblaskowych które po zmierzchu poza obszarem zabudowanym mogą uratować życie.

Bank odblasków to kolejna akcja w która zaangażowali się policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Z tej okazji Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Pani podinsp. Ewa Dmochowska odwiedziła dziś uczniów klasy V w PSP im. mjr. H. Sucharskiego w Jelonkach. Podczas lekcji młodzież własnoręcznie wykonała nowe odblaski z tych które zapomniane leżały na dnie szuflad. Uczniowie klasy V wykazali się kreatywnością w wykonaniu nowych elementów odblaskowych wśród których były m.in. węże oraz różnego rodzaju postacie. Każdy odblask był wyjątkowy i niepowtarzalny dlatego ich autorzy z pewnością będą ich używać aby być bezpiecznym na drodze.

 

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony