Spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

Data publikacji 27.03.2018

Wczoraj w świetlicy ostrowskiej komendy odbyło się spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy. Ks. Kapelan Marek Gróda poświęcił pokarmy a zaproszeni goście z zaprzyjaźnionych służb mundurowych przekazali życzenia policjantom i pracownikom KPP w Ostrowi Mazowieckiej.

Wczorajsze spotkanie było okazją do spotkania kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych ostrowskiej komendy przed zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb mundurowych : Komendant PPSP w Ostrowi Mazowieckiej Pan bryg. mgr.inż Janusz Iwanowski, Komendant Miejski Policji w Ostrołęce Pan nadkom. Krzysztof Szymański, Komendant Powiatowy Policji z Sokołowa Podlaskiego Pan insp. Wiesław Nasiłowski.

Podczas wczorajszej uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Ostrowi Mazowieckiej Pan podinsp. Mirosław Olszewski przekazał funkcjonariuszom, pracownikom cywilnym i ich rodzinom życzenia zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Szczególne życzenia kierowano do tych policjantów którzy w okresie świąt pełnić będą służbę strzegąc bezpieczeństwa i porządku publicznego w powiecie ostrowskim. Życzenia przekazali również zaproszeni goście.

 

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony