Ostrowski Lisek i Św. Mikołaj z wizytą u dzieci - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostrowski Lisek i Św. Mikołaj z wizytą u dzieci

Najmłodsi z niecierpliwością czekają na pierwszą gwiazdkę i wizytę Św. Mikołaja. Ostrowski Lisek i grupa Pat postanowiła po raz kolejny w Mikołajki odwiedzić dzieci które ze względu na chorobę przebywają w Szpitalu

6 grudnia wieczorem Święty Mikołaj z pomocnikami i Ostrowskim Liskiem odwiedzili dzieci przebywające na oddziale pediatrycznym w szpitalu. Dzieci otrzymały pluszowego misia i kolorowe balony z życzenia szybkiego powrotu do zdrowia oraz spełnienia marzeń z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
Dzieci były zaskoczone wizytą tak niecodziennych gości, jednak po chwili na ich buziach pojawił się uśmiech który był najlepszym podziękowaniem dla Św. Mikołaja i Ostrowskiego Liska. Na zakończenie wizyty dzieci wspólnie z Św. Mikołajem i Ostrowskim Liskiem malowały świąteczny plakat, który trafi do Rzecznika Praw Dziecka z podziękowaniem za przekazane misie.
Ostrowski Lisek, Św. Mikołaj i Grupa Pat dziękuje dyrekcji Szpitala za umożliwienie spotkania się z dziećmi na oddziale pediatrycznym.

Powrót na górę strony