Podsumowanie działań "Bezpieczny weekend- Wielkanoc 2018" - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie działań "Bezpieczny weekend- Wielkanoc 2018"

Data publikacji 03.04.2018

Od 30 marca do 2 kwietnia ostrowscy policjanci prowadzili działania o nazwie " Bezpieczny weekend - Wielkanoc 2018". Celem działań było zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego podczas Świąt Wielkiejnocy.

Święta Wielkanocne na drogach powiatu ostrowskiego minęły bezpiecznie. W tym czasie służbę pełniło w sumie 35 policjantów Wydziału Ruchu Drogowego. Podczas świątecznego weekendu ostrowscy policjanci odnotowali 7 niegroźnych kolizji których uczestnicy nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Funkcjonariusze Wydziału Prewencji przeprowadzili ponad 50 interwencji, większość stanowiły awantury domowe których uczestnicy byli pod działaniem alkoholu.

1 kwietnia przed godz. 17:00 na trasie S-8 w Ostrowi Mazowieckiej kierujący Toyotą  23- letni mieszkaniec powiatu mińskiego na łuku drogi nie dostosował prędkość do warunków drogowych w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu. Kierowca i podróżujący z nim pasażer  51- latek nie doznali obrażeń. Kierujący był trzeźwy, został ukarany mandatem.

2 kwietnia po godz. 11:00 na trasie W627 w Niegowcu kierująca Mazdą  37-latka z pow. ostrowskiego na łuku drogi zjechała do przydrożnego rowu następnie auto dachowało. Kierująca oraz pasażerowie  38- latek i 9-letnie dziecko zostali przewiezieni do Szpitala na badania. Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Kierująca została ukarana mandatem.


 

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony