Zasłużona emerytura Naczelnika Wydziału Prewencji - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zasłużona emerytura Naczelnika Wydziału Prewencji

Data publikacji 05.04.2018

Wczoraj w świetlicy ostrowskiej komendy odbyło się pożegnanie Naczelnika Wydziału Prewencji Pana kom. Tomasza Krajewskiego który po 22 latach służby odszedł na emeryturę.

Pan kom. Tomasz Krajewski służbę w Policji rozpoczął w 1996r. w KPP w Ostrowi Mazowieckiej gdzie od początku związany był z pionem prewencji. Od 2010r. pełnił funkcję Z-cy Naczelnika Wydziału Prewencji w ostrowskiej komendzie a od 2017r. Naczelnika.

Podczas uroczystej zbiórki Komendant Powiatowy Policji w Ostrowi Mazowieckiej Pan podinsp. Mirosław Olszewski podziękował za ponad 20 lat sumiennej i pełnej zaangażowania służby życząc pomyślności i sukcesów w życiu prywatnym. Do życzeń dołączyli się policjanci i pracownicy ostrowskiej komendy.

Wczorajsza uroczystość była również okazją do złożenia gratulacji Panu podkom. Pawłowi Grabowskiemu Z-cy Naczelnika Wydziału Prewencji który po zdaniu egzaminu w dniu 11 grudnia 2017r. postanowieniem Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy został mianowany na stopień oficerski.

Na zakończenie zbiórki Komendant Powiatowy Policji Pan podinsp. Mirosław Olszewski przedstawił Pana podkom. Andrzeja Damięckiego który od 4 kwietnia został oddelegowany z KMP w Ostrołęce do pełnienia obowiązków Naczelnika Wydziału Prewencji. Pan podkom. Andrzej Damięcki od października 2016r. sprawował funkcję dyżurnego w KMP w Ostrołęce.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska


 

Powrót na górę strony