Tragiczny miniony tydzień w powiecie ostrowskim - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny miniony tydzień w powiecie ostrowskim

Data publikacji 14.05.2018

Miniony tydzień w powiecie ostrowskim minął tragicznie. Niestety doszło do dwóch wypadków drogowych w których zginęły dwie osoby.

W środę przed południem w Ślepowronach doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Policjanci pracowali na miejscu pod nadzorem Prokuratora. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący Oplem 58-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu a następnie uderzył w ogrodzenie posesji. Pomimo prowadzonej na miejscu akcji reanimacyjnej kierowca zmarł. Z mężczyzną podróżował 60-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego który ze względu na odniesione obrażenia został przewieziony do Szpitala. Pasażer został przebadany na stan trzeźwości, urządzenie wykazało ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie.

W piątek wieczorem na drodze K-60 w pobliżu miejscowości Grądy doszło do tragicznego wypadku drogowego. Policjanci pracowali na miejscu pod nadzorem Prokuratora. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący samochodem ciężarowym 32-letni obywatel Rosji jadąc w kierunku Różana na prostym odcinku drogi uderzył w przebiegającego przez jezdnię 30-letniego mieszkańca województwa śląskiego. Niestety siła uderzenia była tak duża, że pieszy zmarł na miejscu.

 

Dalsze czynności w sprawie które prowadzą ostrowscy funkcjonariusze wyjaśnią wszystkie okoliczności tych tragicznych wypadków. Wszystkie osoby które były bezpośrednimi świadkami powyższych zdarzeń prosimy o kontakt z KPP w Ostrowi Mazowieckiej pod nr. tel. 29 746 92 00.

 

Apelujemy do kierujących o ostrożną jazdę zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Pieszym przypominamy o obowiązku noszenia elementów odblaskowych po zmroku gdy znajdują się poza obszarem zabudowanym.

 

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

 

 

 

 

 

 

Powrót na górę strony