Kolejna uprawa konopi zlikwidowana przez mazowieckich policjantów - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejna uprawa konopi zlikwidowana przez mazowieckich policjantów

Data publikacji 15.05.2018

Ostrowscy kryminalni, wspierani przez funkcjonariuszy z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową z Radomia wykryli plantację konopi indyjskich. Do sprawy zatrzymano 24 i 26-latka, mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 3 lat więzienia.

W ubiegłym tygodniu policjanci z Ostrowi Mazowieckiej wraz z funkcjonariuszami z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową z KWP zs. w Radomiu prowadzili czynności do sprawy na terenie powiatu zambrowskiego. Najpierw policjanci weszli do domu 24-latka, u którego znaleźli 42 krzewy konopi indyjskich. Rośliny miały wysokość od 10 do 30 cm. W domu mężczyzny była też marihuana o wadze ponad 760 gramów. W czasie przeszukania u mężczyzny przebywał jego znajomy. Funkcjonariusze podejrzewali, że w domu 26-latka również mogą znajdować się środki odurzające.

Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Podczas przeszukania w domu starszego z mężczyzn znaleziono kolejne 2 krzewy konopi indyjskich oraz marihuanę o wadze ponad 30 gramów.

Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani. Policjanci przedstawili im zarzuty posiadania środków odurzających oraz uprawy konopi indyjskich. Teraz grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor st.sierż. Marzena Laczkowska/NC

Powrót na górę strony