Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi promowali zawód policjanta podczas II Święta rtm. W. Pileckiego odbywającego się w ramach Nocy Muzeów

Data publikacji 22.05.2018

W sobotnie popołudnie ostrowscy dzielnicowi promowali zawód policjanta podczas II Święta rtm. W. Pileckiego w ramach Nocy Muzeów. Stoisko profilaktyczne zorganizowano w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo"

Ostrowscy policjanci wykorzystują każdą okazję aby promować bezpieczeństwo wśród mieszkańców naszego powiatu. W związku z tym nie mogło zabraknąć funkcjonariuszy na II Święcie rtm. W. Pileckiego w ramach Nocy Muzeów które odbyło się w sobotnie popołudnie przy Stawie Miejskim. Specjalnie na tę okazję stoisko profilaktyczne przygotowali ostrowscy dzielnicowi.

Dla dzieci oraz dorosłych odwiedzających policyjny namiot czekały opaski i zawieszki odblaskowe ufundowane przez Urząd Miejski w Ostrowi Mazowieckiej. Najmłodsi poznali podstawy daktyloskopii zdejmując odciski palców. Kolejną atrakcją do której ustawiały się kolejki oczekujących był symulator jazdy na motocyklu. Dzieci oraz dorośli chętnie wcielali się w rolę kierowcy motocykla sprawdzając umiejętności jazdy oraz znajmość przepisów ruchu drogowego. Podczas pikniku zainteresowane osoby miały okazję uzyskać informację na temat naboru do służby.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony