Zajęcia z samoobrony w Bibliotece Publicznej w Broku - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zajęcia z samoobrony w Bibliotece Publicznej w Broku

Data publikacji 23.05.2018

Dzielnicowi z małkińskiego komisariatu wspólnie z Biblioteką Publiczną przygotowali zajęcia z samoobrony dla mieszkańców Broku. Zajęcia odbyły się 18 maja w siedzibie biblioteki w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo".

W piątkowe popołudnie w Bilbliotece Publicznej w Broku odbyły się zajęcia z samoobrony dla mieszkańców. Zajęcia były wspólną inicjatywą małkińskiego komisariatu oraz brokowskiej biblioteki, dodatkowo do współpracy zaproszono instruktora z Wyszkowskiego Centrum Sztuk Walki z sekcją w Ostrowi Mazowieckiej. Małkiński komisariat reperezentowali dzielnicowi mł.asp. Sylwester Andryszczyk, sierż. szt. Magdalena Wojciechowska, sierż. Monika Kaczyńska oraz asp. Jacek Ciborowski z ostrowskiej komendy.

Podczas zajęć uczestnicy mieli okazję poznać techniki obrony przed kopnięciem, duszeniem oraz uderzeniem. Dodatkowo instruktor zaprezentował w jaki sposób obronić się przed atakiem osoby która posiada niebezpieczne narzędzie np. nóż, jak uwolnić się z uchwytu oraz przyjęcia postawy obronnej w sytuacji agresji zewnętrznej. 

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

 

zdjęcia: Biblioteka Publiczna w Broku

Powrót na górę strony