PIJANI KIEROWCY SPRAWCAMI ZDARZEŃ DROGOWYCH! - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

PIJANI KIEROWCY SPRAWCAMI ZDARZEŃ DROGOWYCH!

Data publikacji 12.06.2018

W sobotę i niedzielę ostrowscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących, którzy byli sprawcami zdarzeń drogowych.

W dniu 9 czerwca około godziny 16:00 w miejscowości Grądy w gminie Małkinia Górna, 70-letni mieszkaniec gminy Małkinia Górna kierując pojazdem marki Toyota podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki Hyundai. Policjanci będący na miejscu przebadali kierującego Toyoty na stan trzeźwości, okazało się, że miał ponad 2,5 promila. Ponadto kierujący nie miał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.


W dniu 10 czerwca około godziny 2:00 w Ostrowi Mazowieckiej na drodze ekspresowej S-8, 37-letni mieszkaniec Białegostoku kierując pojazdem marki Peugeot podczas wyprzedzania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Mazda. Jak się okazało kierujący Peugeotem miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie, ponadto miał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.


Przypominamy, że kierowanie pojazdem mechanicznym po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 2.

 

st. sierż. Marcin Jeliński

Powrót na górę strony