Nietrzeźwy i bez uprawnień spowodował kolizję - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy i bez uprawnień spowodował kolizję

Wczoraj przed godz. 18:00 na ul. Widnichowskiej doszło do kolizji dwóch osobówek. Sprawca kolizji był nietrzeźwy, ponadto nie miał uprawnień. Wkrótce odpowie przed Sądem.

12 grudnia przed godz. 18:00 na ul. Widnichowskiej doszło do kolizji dwóch aut osobowych. 30-letni ostrowianin kierując Nissanem Primerą nie zachował odpowiedniej odległości od Toyoty Yaris która kierowała 46-latka z powiatu ostrowskiego. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci będąc na miejscu ustalili, że 30-latek nie ma uprawnień do kierowania ponadto był nietrzeźwy miał ponad 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna wkrótce odpowie przed Sądem za przestępstwo kierowania w stanie nietrzeźwości za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności oraz za dwa wykroczenia spowodowania kolizji i kierowania autem bez uprawnień.

 

Kolejny raz zwracamy się z apelem. Jeśli widzisz osobę która po wypiciu alkoholu zamierza kierować autem, powstrzymaj ją. Jeśli to Ci się nie uda, zadzwoń na Policję pod nr 997 lub 112. Reagując możesz zapobiec tragedii na drodze.

 

Powrót na górę strony