2 TRAGICZNE WYPADKI !!! - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

2 TRAGICZNE WYPADKI !!!

Data publikacji 08.09.2018

W dniu wczorajszym w dwóch wypadkach drogowych zginęły dwie osoby.

W dniu 7 września około godziny 20:00 na drodze krajowej numer 60 na trasie Ostrów Mazowiecka-Różan, w rejonie miejscowości Sielc doszło do tragicznego wypadku drogowego. Policjanci będący na miejscu wstępnie ustalili, iż 23-letni mieszkaniec gminy Wąsewo kierując motocyklem marki Kawasaki nie zachował należytych środków ostrożności w wyniku czego uderzył w tył poprzedzającego go ciągnika rolniczego z przyczepą, którego kierującym był 23-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego. Niestety w wyniku zdarzenia kierujący motocyklem poniósł śmierć na miejscu. Kierujący ciągnikiem był trzeźwy. Droga w tym miejscu była zablokowana przez 4 godziny. Policja wprowadziła objazdy. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniali wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Tego samego dnia około godziny 23:30 na drodze wojewódzkiej W 677 na trasie Ostrów Mazowiecka-Łomża, w rejonie miejscowości Sulęcin również doszło do tragicznego wypadku. Policjanci będący na miejscu wstępnie ustalili, iż 37-letni mieszkaniec powiatu węgorzewskiego kierując VW Crafter z nieustalonej przyczyny zjechał na łuku drogi na przeciwległy pas jezdni, doprowadzając do zderzenia bocznego z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym marki Daf z naczepą. W wyniku tego zdarzenia kierujący VW z wewnętrznymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń 37-latek zmarł. Ponadto dwóch pasażerów VW Crafter 32-latek i 33-latek również trafiło do szpitala ale po badaniach zostali wypisani ze szpitala. 53-letni kierujący pojazdem ciężarowym, mieszkaniec powiatu grójeckiego był trzeźwy.

Policja apeluje o zdrowy rozsądek i rozwagę na drodze, pamiętajmy aby bezwzględnie przestrzegać przepisów ruchu drogowego.

 

st. sierż. Marcin Jeliński

Powrót na górę strony